Los soutěže

C1A - Okresní přebor dorostu

 

 

9. kolo 02.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A0901 Ratibořské Hory Chotoviny 01.09. 14:00 SO  
 
C1A0902 Jistebnice Malšice . . 00:00    
 
C1A0903 Řepeč / Opařany METEOR Tábor "B" . . 00:00    
 
C1A0904 Březnice Tučapy . . 00:00    
 
C1A0905 Větrovy Soběslav "B" . . 00:00    
 



 

 

 

1. kolo 09.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A0101 Soběslav "B" Chotoviny . . 00:00   Vlastiboř
 
C1A0102 Tučapy Větrovy 08.09. 14:00 SO  
 
C1A0103 METEOR Tábor "B" Březnice . . 00:00    
 
C1A0104 Malšice Řepeč / Opařany 08.09. 13:00 SO  
 
C1A0105 Ratibořské Hory Jistebnice 08.09. 14:00 SO  
 



 

 

 

2. kolo 16.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A0201 Chotoviny Jistebnice . . 00:00    
 
C1A0202 Řepeč / Opařany Ratibořské Hory . . 00:00    
 
C1A0203 Březnice Malšice . . 00:00    
 
C1A0204 Větrovy METEOR Tábor "B" . . 00:00    
 
C1A0205 Soběslav "B" Tučapy . . 00:00   Vlastiboř
 



 

 

 

3. kolo 23.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A0301 Tučapy Chotoviny 22.09. 13:30 SO  
 
C1A0302 METEOR Tábor "B" Soběslav "B" . . 00:00    
 
C1A0303 Malšice Větrovy 22.09. 13:00 SO  
 
C1A0304 Ratibořské Hory Březnice 22.09. 13:30 SO  
 
C1A0305 Jistebnice Řepeč / Opařany . . 00:00    
 



 

 

 

4. kolo 30.09.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A0401 Chotoviny Řepeč / Opařany . . 00:00    
 
C1A0402 Březnice Jistebnice . . 00:00    
 
C1A0403 Větrovy Ratibořské Hory . . 00:00    
 
C1A0404 Soběslav "B" Malšice . . 00:00   Vlastiboř
 
C1A0405 Tučapy METEOR Tábor "B" 29.09. 13:30 SO  
 



 

 

 

5. kolo 07.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A0501 METEOR Tábor "B" Chotoviny . . 00:00    
 
C1A0502 Malšice Tučapy 06.10. 13:00 SO  
 
C1A0503 Ratibořské Hory Soběslav "B" 06.10. 13:00 SO  
 
C1A0504 Jistebnice Větrovy . . 00:00    
 
C1A0505 Řepeč / Opařany Březnice . . 00:00    
 



 

 

 

6. kolo 14.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A0601 Chotoviny Březnice . . 00:00    
 
C1A0602 Větrovy Řepeč / Opařany . . 00:00    
 
C1A0603 Soběslav "B" Jistebnice . . 00:00   Vlastiboř
 
C1A0604 Tučapy Ratibořské Hory 13.10. 13:00 SO  
 
C1A0605 METEOR Tábor "B" Malšice . . 00:00    
 



 

 

 

7. kolo 21.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A0701 Malšice Chotoviny 20.10. 13:00 SO  
 
C1A0702 Ratibořské Hory METEOR Tábor "B" 20.10. 12:30 SO  
 
C1A0703 Jistebnice Tučapy . . 00:00    
 
C1A0704 Řepeč / Opařany Soběslav "B" . . 00:00    
 
C1A0705 Březnice Větrovy . . 00:00    
 



 

 

 

8. kolo 28.10.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A0801 Chotoviny Větrovy . . 00:00    
 
C1A0802 Soběslav "B" Březnice . . 00:00   Vlastiboř
 
C1A0803 Tučapy Řepeč / Opařany 27.10. 12:00 SO  
 
C1A0804 METEOR Tábor "B" Jistebnice . . 00:00    
 
C1A0805 Malšice Ratibořské Hory 27.10. 13:00 SO