Los soutěže

A3D - IV. třída o 9. - 16. místo

 

1. kolo 26.04.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0101 Košice "B" Mažice 25.04. 17:00 SO  
 
A3D0102 SVINY OLYMP TÁBOR 26.04. 15:00 NE  
 
A3D0103 Jistebnice "B" Malšice "B" 25.04. 14:00 SO  
 
A3D0104 MÍČ Stádlec 26.04. 14:00 NE Mír
 


 

2. kolo 03.05.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0201 OLYMP TÁBOR Mažice 02.05. 17:00 SO Mír
 
A3D0202 SVINY Jistebnice "B" 03.05. 15:00 NE  
 
A3D0203 Malšice "B" MÍČ 03.05. 17:00 NE  
 
A3D0204 Stádlec Košice "B" 03.05. 17:00 NE  
 


 

 

3. kolo 10.05.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0301 Jistebnice "B" Mažice 10.05. 16:30 NE  
 
A3D0302 MÍČ SVINY 10.05. 14:00 NE Mír
 
A3D0303 Košice "B" Malšice "B" 09.05. 17:00 SO  
 
A3D0304 Stádlec OLYMP TÁBOR 10.05. 17:00 NE  
 


 

4. kolo 17.05.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0401 Mažice MÍČ 17.05. 16:00 NE  
 
A3D0402 Košice "B" SVINY 16.05. 17:00 SO  
 
A3D0403 OLYMP TÁBOR Malšice "B" 16.05. 17:00 SO Mír
 
A3D0404 Stádlec Jistebnice "B" 17.05. 17:00 NE  
 


 

5. kolo 24.05.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0501 Mažice Košice "B" 24.05. 16:00 NE  
 
A3D0502 OLYMP TÁBOR SVINY 23.05. 17:00 SO Mír
 
A3D0503 Malšice "B" Jistebnice "B" 24.05. 15:00 NE  
 
A3D0504 Stádlec MÍČ 24.05. 17:00 NE  
 


 

6. kolo 31.05.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0601 Mažice OLYMP TÁBOR 31.05. 16:00 NE  
 
A3D0602 Jistebnice "B" SVINY 30.05. 17:00 SO  
 
A3D0603 MÍČ Malšice "B" 31.05. 14:00 NE Mír
 
A3D0604 Košice "B" Stádlec 30.05. 17:00 SO  
 


 

7. kolo 07.06.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0701 Mažice Jistebnice "B" 07.06. 16:00 NE  
 
A3D0702 SVINY MÍČ 07.06. 15:00 NE  
 
A3D0703 Malšice "B" Košice "B" 06.06. 17:00 SO  
 
A3D0704 OLYMP TÁBOR Stádlec 06.06. 17:00 SO Mír
 


 

8. kolo 14.06.2015

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A3D0801 MÍČ Mažice 14.06. 14:00 NE Mír
 
A3D0802 SVINY Košice "B" 13.06. 15:00 SO  
 
A3D0803 Malšice "B" OLYMP TÁBOR 13.06. 17:00 SO  
 
A3D0804 Jistebnice "B" Stádlec 13.06. 16:00 SO