Los soutěže

C1A - Okresní přebor dorostu

 

10. kolo 22.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A1001 Ratibořské Hory METEOR Tábor 21.04. 14:00 SO  
 
C1A1002 Březnice Božetice 21.04. 14:00 SO Březnice
 
C1A1003 Kovářov Soběslav "B 22.04. 13:30 NE Kovářov
 
C1A1004 Planá nad Lužnicí Malšice 22.04. 14:00 NE  
 
C1A1005 Větrovy Řepeč/Opařany 21.04. 14:00 SO  
 


 

 

11. kolo 29.04.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A1101 Větrovy Ratibořské Hory 29.04. 13:00 NE  
 
C1A1102 Řepeč/Opařany Planá nad Lužnicí 28.04. 13:00 SO Opařany
 
C1A1103 Malšice Kovářov 28.04. 13:00 SO  
 
C1A1104 Soběslav "B Březnice 28.04. 14:30 SO Vlastiboř
 
C1A1105 Božetice METEOR Tábor 29.04. 10:00 NE Božetice
 


 

 

12. kolo 06.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A1201 Ratibořské Hory Božetice 05.05. 14:00 SO  
 
C1A1202 METEOR Tábor Soběslav "B . . 00:00    
 
C1A1203 Březnice Malšice 05.05. 14:00 SO Březnice
 
C1A1204 Kovářov Řepeč/Opařany 06.05. 10:00 NE Kovářov
 
C1A1205 Planá nad Lužnicí Větrovy 06.05. 14:00 NE  
 


 

 

13. kolo 13.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A1301 Planá nad Lužnicí Ratibořské Hory 13.05. 14:00 NE  
 
C1A1302 Větrovy Kovářov 13.05. 13:00 NE  
 
C1A1303 Řepeč/Opařany Březnice 12.05. 13:00 SO Opařany
 
C1A1304 Malšice METEOR Tábor 12.05. 13:00 SO  
 
C1A1305 Soběslav "B Božetice 12.05. 10:30 SO Vlastiboř
 


 

 

14. kolo 20.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A1401 Ratibořské Hory Soběslav "B 19.05. 14:00 SO  
 
C1A1402 Božetice Malšice 20.05. 10:00 NE Božetice
 
C1A1403 METEOR Tábor Řepeč/Opařany . . 00:00    
 
C1A1404 Březnice Větrovy 19.05. 14:00 SO Březnice
 
C1A1405 Kovářov Planá nad Lužnicí 20.05. 10:00 NE Kovářov
 


 

 

15. kolo 27.05.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A1501 Kovářov Ratibořské Hory 27.05. 10:00 NE Kovářov
 
C1A1502 Planá nad Lužnicí Březnice 27.05. 14:00 NE  
 
C1A1503 Větrovy METEOR Tábor 27.05. 13:00 NE  
 
C1A1504 Řepeč/Opařany Božetice 26.05. 13:00 SO Opařany
 
C1A1505 Malšice Soběslav "B 26.05. 13:00 SO  
 


 

 

16. kolo 03.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A1601 Ratibořské Hory Malšice 02.06. 14:00 SO  
 
C1A1602 Soběslav "B Řepeč/Opařany 02.06. 14:30 SO Vlastiboř
 
C1A1603 Božetice Větrovy 03.06. 10:00 NE Božetice
 
C1A1604 METEOR Tábor Planá nad Lužnicí . . 00:00    
 
C1A1605 Březnice Kovářov 02.06. 14:00 SO Březnice
 


 

 

17. kolo 10.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A1701 Březnice Ratibořské Hory 09.06. 14:00 SO Březnice
 
C1A1702 Kovářov METEOR Tábor 09.06. 10:00 SO Kovářov
 
C1A1703 Planá nad Lužnicí Božetice 10.06. 14:00 NE  
 
C1A1704 Větrovy Soběslav "B 10.06. 13:00 NE  
 
C1A1705 Řepeč/Opařany Malšice 09.06. 13:00 SO Opařany
 


 

 

18. kolo 17.06.2012

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C1A1801 Ratibořské Hory Řepeč/Opařany 16.06. 14:00 SO  
 
C1A1802 Malšice Větrovy 16.06. 13:00 SO  
 
C1A1803 Soběslav "B Planá nad Lužnicí 17.06. 14:00 NE Vlastiboř
 
C1A1804 Božetice Kovářov 17.06. 10:00 NE Božetice
 
C1A1805 METEOR Tábor Březnice . . 00:00